Збережемо Україну #SaveUkraine

Наша мета – полягає у відкритті волонтерських міжнародних гуманітарних місій в різних областях України та їх представництв за кордоном.

Мета – не допустити руїни української нації. Україна не просто найбільша території в Європи. Це народ який живе на цій землі.

Ми прагнемо - створити такі умови в України, щоб після закінчи війни українці повертались на рідну землю.

Команда центрального офісу Місій

Андросюк Юрій - керівник проекту SaveUkraine.
Професійна діяльність:
Голова ради директорів групи компаній «Захід-Схід», директор ТОВ "Захід-Схід Конслантінг" (2015-2022), виконано більше 50 контрактів з ООН.
З 2016 - по сьогодні президент ГО «Міжнародний клуб ділових людей» Організатор та ведучий ділових нетворкінгових заходів (100-400 чол.) в різних містах України https://west-east.com.ua/gromadske-obyednannya.../:
Громадська діяльність:
Член громадського Моніторингового комітету при Міністерстві інфраструктури України (2016 г.) - секція «Аеропорти».
Член робочої групи при КМУ України "Кооперативні банки".
Освіта:
Вища, інженер-математик.
Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка (1981-1986).
Факультет: кібернетики.
Спеціальність: прикладна математика
Автор 7 патентів, власник 3 торгових марок та статті в Scopus https://doi.org/10.1051/e3sconf/202125501004.

Ігор Король.
Проектний менеджер по роботі з міжнародними програмами.
Досвід роботи
Експерт з маркетингу ТОВ "Захід-Схід Консалтінг"(ЦПХ).
УКРОБОРОНПРОМ - фахівець з інновацій та цифровізації при заміснику генерального директора(ЦПХ):
Куратор міжнародного проект по розробці jet pack (легкий костюм літаючої людини) за підтримки турецької компанії korkmaz takograf.
Куратор міжнародного проекту по створенню принципово нового редукційного органу керування літальними апаратами за підтримки китайсько-української компанії Lik Om.
Освіта - вища.
Харківський Національний Авіаційний університет ім. М.Є.Жуковського (ХАІ) за спеціальністю «Ракетно-космічна техніка» (спеціаліст, молодший інженер).
Закінчив аспірантуру Національного технічного університету України «Київський Політехнічний інститут» ім. І. Сікорського на кафедрі приладів та систем управління літальними апаратами.
Автор 11 патентів та 4 наукових статей. Переможець конкурсу молодих вчених.

Артем Дедков.
Куратор створення центру підтримки освіти, курс - Економічна та фінансова грамотність.
Досвід роботи
Педагогічна освіта (вчитель, вихователь) та магістр міжнародної економіки (міжнародний інвестиційний менеджмент). Багаторічний досвід у бізнесі (з 1991 року), з 1996 року - активна діяльність на фондовому ринку: начальник відділу вексельного обігу Інвестиційної компанії "Рос-Укр-Інвест", заступник керуючого Київської міжнародної фондової біржі, засновник та член ревізійної комісії Української міжнародної фондової біржі, засновник та керуючий партнер інвестиційної групи компаній "Про-Інвест" (інвестиційний консалтинг - ТОВ "Про-Інвест консалтинг" директор, професійна діяльність на фондовому ринку (торгівля цінними паперами - ТОВ "ВК-брок", ТОВ "Про-Інвест"). Консультант при написанні Закону про вексельний обіг, учасник Першої міжнародної енергетичної конференції в Україні в якості доповідача по застосуванню векселів при розрахунках в енергетиці. Приватний інвестиційний консультант.
Курс інвестиційної та фінансової грамотності: базові поняття на основі накопичених власних знань, власного досвіду та їх сучасного застосування для будь-якої аудиторії віком від 14 років, розбір конкретних інвестиційних проектів в якості цікавих та повчальних прикладів, рекомендації по використанню коштів в інвестиційних цілях для пересічних громадян, більш детальна підготовка для тих, хто має намір стати професіоналом в галузі фінансів, інвестицій та фондового ринку.
Наш спеціаліст має величезний міжнародний досвід, який допоможе територіальним громадам покращити рівень фінансової та економічної грамотності населення

Андрій Новосад.
Куратор створення Центру підтримки освіти в проекті.
Провідний фахівець з розвитку науковоємких напрямів роботи.
Закінчив радіотехнічний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Навчався в аспірантурі на кафедрі радіоприймання та оброблення сигналів.
Працює старшим викладачем та провідним інженером кафедри прикладної радіоелектроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
З 2017-2020 заступник декана РТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського.
В 2014 році - лауреат премії Президента України для молодих вчених за роботу «Проточний кавітатор для обробки рідких середовищ».
Приймав участь у розробці пристроїв контролю та керування гідравлічним обладнанням та приводами, ультразвукових генераторів для живлення п’єзовипромінювачів, імпульсних джерел живлення, пристроїв боротьби з корозією в системах гарячого водопостачання, системи живлення наносупутника Politan.

Кушнір Андрій - керівник напрямку протимінної діяльності SaveUkraine.
Президент фонду з 2018- по 2022 «Благодійний фонд протимінної діяльності».
Керівником програми ООН протимінної діяльності в Донецькій та Луганській області з 2018- по 2022.

Зоя Ландар

Наші виконані (більше 50 контрактів) міжнародні проекти з Організацією Об'єднаних Націй.

с.м.т. Білогір'я Шепетівського району Хмельницької області
Україна

Email: saveukraine@west-east.com.ua
Телефон: +38 067 533 49 09