Громадське об’єднання
“Міжнародний клуб ділових людей”

Сучасна платформа бізнес нетворкінга в Україні

Що являє собою організація

Громадська організація, яка об'єднує підприємців, бізнесменів, приватних інвесторів та всіх, кому цікаві масштабні бізнес-проекти, які потребують значних інвестицій та компетентних команд.

Досвід проведення семінарів

Навчання керуючого персоналу

Більше 10 років проведення заходів

Проведено більше 200 зустрічей

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!

Наші результати

%

Років досвіду

Досвід проведення семінарів, навчань, бізнес заходів

%

Нетворкінг подій

Різних форматів: брейн шторми, вебінари, офлайн і онлайн конференції та інше

%

Участників клубу

Які діляться своїм досвідом, ресурсами та навичками

Напрями, в яких ми працюємо

З 2015 року компанія ТОВ “Захід-Схід Консалтинг” започаткувала новий напрямок діяльності - проектне впровадження інноваційних технологій, що займається питаннями розробки полімерних будівельних і дорожньо-будівельних матеріалів нового покоління. В активі компанії ряд розробок світового рівня: сіркоасфальтобетони, сіркобетони, високоміцні композитні матеріали.
Детальніше

ЕкоНаноБуд

Переробка промислових відходів на екологічні полімерні будівельні матеріали нового покоління Нано-асфальт® та Нано-бетон®;

Переробка промислових відходів;

Створення екологічних полімерні будівельні матеріали із сіркополімерів;

Створення заводу із виробництва сіркополімерних матеріалів Nano-Liner;

Науково-дослідна та дослідно –конструкторська діяльність;

ГО Міжнародний клуб ділових людей

Сучасна платформа бізнес нетворкінга в Україні

Організація бізнес заходів

Співпраця з ООН

Постачання гуманітарної допомоги

Статті

ILYSA RAZOM – партнер Міжнародної гуманітарної місії Save Ukraine

ILYSA RAZOM – це обʼєднання людей, які надають допомогу постраждалим від російсько-української війни по всій Україні. Це недержавна, неприбуткова організація, в основі роботи якої лежить реалізація благодійної […]

Зустріч з Головою Сумської ОДА

30 грудня 2021 року представники West-East Group  провели Нараду із представниками Сумської обласної державної адміністрації. На зустрі були присутні: Від Сумської Областної державної адміністрації (СОДА): Голова СОДА   […]

Застріч із Головою Бучанської районної державної адміністрації Ляшенко М.М.

28 грудня 2021 року за підсумками Форуму «Громадські інціативи з розвитку територіальних громад Бучанського району», який відбувся 16 грудня, Голова ради директорів West-East Group – Юрій Андросюк […]

Міжнародний клуб ділових людей (нетворкінг та організація заходів)

«Міжнародний клуб ділових людей» – це громадська організація, яка поєднує підприємців, бізнесменів, приватних інвесторів та всіх, кому цікаві масштабні бізнес-проекти України. Це перспективна можливість вкладу великих інвестицій в інноваційні стартапи, а також продуктивну співпрацю із командами експертів. Ми займаємося нетворкінгом та організацією заходів різного масштабу.

Наші досягнення:

  • Досвід проведення семінарів, навчань, бізнес-заходів – понад 10 років.
  • Організації понад 200 подій (вебінари, брейн-шторми, офлайн та онлайн конференції).
  • Понад 4 000 учасників клубу.

Організація нетворкінгу – один із головних напрямів нашої діяльності, ми націлені на об’єднання однодумців, адже разом у нас є шанс покращити життя в Україні та вивести улюблену країну на новий рівень. Сьогодні організація заходів у бізнес-сфері дає можливість запустити на ринок інноваційні розробки українських вчених та інженерів із різних міст країни.

Клуб входить до складу групи компаній West-East Group, яка займається науково-технічними розробками та впровадженням інноваційних технологій. Компанія активно працює у напрямку розробки полімерних та дорожньо-будівельних матеріалів нового покоління. Вже сьогодні в активі компанії є ціла низка розробок світового масштабу: сіроасфальтобетони, серобетони, високоміцні композитні матеріали. Такі інновації дозволять значно покращити якість доріг та налагодити екологічну ситуацію в країні та світі.

Також West-East Group вже реалізувала понад 40 контрактів із ООН на загальну суму близько 4 млн. доларів США. Для великих інвесторів це чудовий шанс взяти участь у цікавих та потенційно прибуткових проектах світового масштабу. Ми створюємо свою спільну ділову культуру в Україні та запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

Бажаєте стати нашим партнером та увійти до Міжнародного клубу ділових людей? Зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті, і ми зможемо детально обговорити всі моменти співпраці.

вул. Оболонська набережна 15, корп. 1, кв. 11
Київ, Україна

Email: info@west-east.com.ua
Телефон: +38 067 533 49 09