Надійність, партнерство, успіх.

Відмінна репутація надійного партнера, понад 6 років плідної співпраці та понад 40 успішно виконаних контрактів з 2015 року
  • Постачання миючих речовин за засобів гігієни
  • Постачання гуманітарних наборів: дитячих та дорослих
  • Постачання фільтрів для води

Співпраця з ООН

Українська група компаній West-East Group веде тісне співробітництво з ООН. Сьогодні вже реалізовано понад 40 успішних контрактів на загальну суму близько 4 мільйонів доларів США, а також запущено в роботу низку нових проектів. Таких успіхів вдалося досягти за 6 років старанної роботи на міжнародному ринку.

Сьогодні ми активно ведемо тендери ООН, збираємо матеріали, займаємося закупівлею, доставкою. Запрошуємо до співпраці інвесторів та бізнесменів, які хочуть взяти участь у масштабних інноваційних проектах у співпраці з West-East Group.

Наші проекти з ООН – це:

  • Постачання миючих речовин та засобів гігієни.
  • Постачання гуманітарних наборів: дитячих та дорослих.
  • Постачання фільтрів для води та багато іншого.

Наша мета – розвиток та благополуччя країни! Усього цього можна досягти спільними зусиллями і за тісної співпраці із системою ООН.

Ми відкриті для обговорення всіх деталей співробітництва. Наша компанія орієнтована на роботу з міжнародними екологічно орієнтованими організаціями, грантовими програмами з інновацій та екології, інвестиційними організаціями та компаніями, зацікавленими у впровадженні новітніх технологій в Україні та за кордоном.

Наша компанія відкрита для співробітництва та встановлення взаємовигідних партнерських відносин.

вул. Оболонська набережна 15, корп. 1, кв. 11
Київ, Україна

Email: info@west-east.com.ua
Телефон: +38 067 533 49 09