ILYSA RAZOM – партнер Міжнародної гуманітарної місії Save Ukraine

ILYSA RAZOM – це обʼєднання людей, які надають допомогу постраждалим від російсько-української війни по всій Україні. Це недержавна, неприбуткова організація, в основі роботи якої лежить реалізація благодійної діяльності в інтересах українського суспільства. Організацію створили під час воєнних дій, і функціонує вона виключно на волонтерських засадах, тобто за підтримки небайдужих.

Мета організації – забезпечення продуктами харчування, медикаментами та одягом усіх, хто цього потребує. 

Приймають виклик

Організація ILYSA RAZOM почала свою роботу з першого дня війни й дуже швидко набула структуру, що дозволяє ефективно вирішувати складні задачі. Наразі команда ILYSA RAZOM – це 22 людини та 70+ водіїв, робітників складу, інформаторів. Функціонують склади в Києві, що постійно поповнюються завдяки постачальникам та небайдужим, зокрема вантажами з-за кордону. Певні позиції приймаються безкоштовно, інші доводиться закуповувати (наприклад, ліки, борошно для пекарень, одяг, тепле взуття). Важливу роль відіграє співпраця із вітчизняними та міжнародними організаціями, що вже мають значний досвід у діяльності з надання гуманітарної допомоги. Як дружня організація та партнер ILYSA RAZOM входить в проект Міжнародної Гуманітарної місії Save Ukraine.

Команда ILYSA RAZOM відчуває своїм обов‘язком допомагати і забезпечувати найбільш незахищені верстви населення.

Перші результати

На сьогодні ILYSA RAZOM виконали більш ніж 250 замовлень, завдяки чому гуманітарну допомогу одержали лікарні, пологові, будинки для людей похилого віку, центри екстренної допомоги. Крім того, життєво важливу підтримку організація надає й тим, хто щойно виїхав з-під обстрілів, і тим, хто все ще залишається у небезпеці. 

Власне гуманітарна допомога включає:

 • гарячу їжу 
 • продукти тривалого зберігання, консерви, олію, крупи, макаронні вироби
 • молочну продукція
 • дитяче харчування
 • корм для тварин 
 • засоби гігієни
 • побутову хімію
 • теплі речі для немовлят, дитячі візочки
 • медикаменти та медичне обладнання
 • генератори
 • матеріали для косметичного ремонту та усування наслідків обстрілів
 • канцелярське приладдя.

За цей час доставка гуманітарних вантажів здійснювалася як до міст і сіл Київської області, так і у напрямках Харкова, Чернігова, Запоріжжя, де повністю або майже відсутнє постачання продуктів.

На думку засновників ILYSA RAZOM, забезпечення тилу та логістика надважливі для перемоги добра, гідності та цивілізованого світу. І лише об‘єднавшись український народ зможе вистояти в цій жорстокій боротьбі за життя та майбутнє.

Сторінка організації з формою запиту на одержання допомоги та формою пропозиції надання допомоги:

https://ilysarazom.com

Сторінка у Facebook:

https://www.facebook.com/IlysaRazom/

Telegram: 

https://t.me/ilysa_razom

#SaveUkraine #ilysarazom

#ilysa #razom #ukraine #future #volunteerorganization #волонтери

Разом. Переможемо. ILYSA RAZOM 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!