Про Компанію

Група компаній «Захід-Схід Груп» створена у 2005 році та об’єднує в своєму складі компанії науково-виробничого, конструкторського, інжинірингового, будівельного, консалтингового, інвестиційного, логістичного та оптово-торговельного напрямків.

У перші роки своєї діяльності компанія була орієнтована на надання консалтингових та логістичних послуг. Згодом, компанія стала засновником щомісячного аналітичного інформаційного журналу “Транспорт і логістика”, а також активним діячем Української ліги логістики і складування.

Нам висловили довіру і стали нашими клієнтами такі компанії-лідери бізнесу України, як «Comfy», мережі супермаркетів “АТБ”, “Фуршет” та інші.

З 2015 року компанія активно співпрацює з ООН, Міжнародною організацією з міграції в Україні в реалізації гуманітарних програм для ВПО (вимушено переміщених осіб). Згодом, компанія провела процедуру ребрендингу і була перейменована в ТОВ “Захід-Схід Консалтінг” і очолила групу компаній “West-East Group”.

До складу “West-East Group” входять наступні компанії:

ТОВ “Захід-Схід Консалтінг”: науково-технічні розробки, інвестиційна діяльність;

ТОВ “КЛЦ-1”: оптова торгівля, співпраця з підрозділами ООН в Україні (МОМ, ЮНІСЕФ, ПРООН, ЮНОПС, УВКБ);

ТОВ “КЛЦ-2”: логістичні послуги. Формування та поставка продукції для підрозділів ООН: товари для протидії COVID-19, гігієнічні набори, товари господарсько-побутового та гігієнічного призначення;

ТОВ “Агропродукт”: аграрний сектор – вирощування екологічно чистих харчових продуктів;

ТОВ “НВП “Захисні покриття”: вогнебіозахисні матеріали;

ТОВ “УКРТЕХНОВОГНЕЗАХИСТ”: оптова торгівля, ремонтно-будівельні роботи.

“West-East Group” реалізовано понад 30 контрактів з ООН на загальну суму близько 4 млн. доларів США.

З 2015 року компанія ТОВ “Захід-Схід Консалтинг” змінила напрямок діяльності на проектне впровадження інноваційних технологій і займається питаннями розробки полімерних будівельних і дорожньо-будівельних матеріалів нового покоління. В активі компанії ряд розробок світового рівня (патенти, ТУ, …): сіркоасфальтобетони, сіркобетони, високоміцні композитні матеріали.

Особливою гордістю «West-East Group» є розробки екологічно чистих матеріалів і zero emission технологій.

Ми орієнтовані на роботу з міжнародними екологічно-орієнтованими організаціями, грантовими програмами з інновацій та екології, інвестиційними організаціями і компаніями, зацікавленими в новітніх технологіях.

Вектор роботи групи компаній “West-East Group” – сталий розвиток.