Нанолайнер: асфальтний завод нової ери

Українські дослідники-інженери групи компаній West-East Group запропонували нове рішення щодо технології виробництва матеріалів для будівництва дорожнього покриття. У ході лабораторних досліджень було отримано нові продукти – Нано-бетон® (серобетон) та Нано-асфальт® (сероасфальт), які стали поштовхом для створення мобільного асфальтно-бетонного заводу нового покоління.

Основна концепція виробництва нано-асфальту закладена у виготовленні його способом модифікування сірчаного. Виробництво суміші здійснюється на рівні молекул завдяки технології ультразвукових хвиль. Готовий матеріал має цілу низку переваг:

  • Екологічність.
  • Термопластичність.
  • Міцність.
  • Гідрофобність.
  • Зносостійкість.
  • Довговічність.
  • Можливість повторного використання після повторної переробки.

Укладання доріг з даного матеріалу не вимагає багато часу та особливих погодних умов. Також приваблює простота ремонту та реконструкції таких доріг.

На думку експертів, виготовлення сероасфальту та серобетону не потребує будь-якого складного обладнання та революційних технологій. До того ж, все технічне обладнання, яке застосовується для укладання бітумного асфальту в Україні, цілком підійде нано-бетону. Трохи модернізуючи один модуль, змінюючи інший, можна вже на даний момент мати просту дорожню карту запуску технології виготовлення економічного та екологічного сероасфальту в промислових масштабах. Усі економічні вкладення модернізацію існуючих виробництв окупляться загалом протягом 1-2 років.

Інженери-розробники групи компаній West-East Group змогли сконструювати мобільний асфальтний завод нанолайнер, який можна переміщати автомобільним транспортом. Це дозволяє передислокувати обладнання саме в ту зону, де зараз проводяться дорожньо-будівельні роботи. Встановити мобільний асфальтово-бетонний завод можна максимально близько до місця проведення робіт.

Група компаній West-East Group готова до співпраці з асфальтними та бетонними заводами України на благо світлого майбутнього нашої країни та планети!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!