Все, що потрібно знати про сіркобетон

Серобетон поєднує суперечливі компоненти: сучасний композитний зі структурним каркасом з інертних наповнювачів, а також і в’яжучий з модифікованої технічної сірки. Цей матеріал останнім часом все більше привертає увагу вчених та інженерів, оскільки може забезпечити екологічне покриття для доріг, будівництво довговічних житлових та промислових об’єктів.

До складу серобетону входить сірка, яка має чудові властивості термопластика та наділяє композити бетону цілим рядом корисних характеристик та переваг. Основні з них – це:

  • Висока міцність.
  • Гарна теплоізоляція.
  • Стійкість до дії кислот, солей, олій.
  • Низька електро- та теплопроникність.
  • Гідрофобність.
  • Морозостійкість.
  • Зносостійкість та довговічність.

Суміш із серобетону твердне і за дуже низьких температур. Також приваблює простота використання та низька вартість усіх наповнювачів.

Якщо говорити про будівництво дорожнього покриття, екологічні властивості серобетону змушують замислитись про його застосування в альтернативу бітумному асфальту. Також порівняно з останнім сероасфальт досить економічний, його можна застосовувати повторно після вторинної переробки. Безвідходність виробництва та відсутність шкідливих випарів робить матеріал найкращим вибором для будівництва міських доріг. Також у процесі виробництва використовуються відходи промислових виробництв (залишки сірки в плавильних агрегатах, відходи збагачення сірчаної руди, відстійників, фільтрів хімічних виробництв тощо). Матеріал може значно покращити стан екології України та планети загалом.

Завдяки характеристикам серобетону можна значно покращити якість доріг, адже він завдяки композитній структурі значно перевершує традиційний цементний розчин за показниками водопроникності, щільності, пористості.

Розробкою та просуванням інноваційної технології виробництва серобетону в Україні сьогодні активно займається група компаній West-East Group. Організація відкрита до співробітництва з модернізації діючих асфальтних заводів під новітні нанолайнери для виготовлення екологічного та економічно вигідного матеріалу – нано-асфальту на основі серобетону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!