Сіркобетон: де він необхідний і чому

Новий матеріал серобетону, виробництво якого активно налагоджується в Україні, став однією з найактуальніших розробок для вирішення проблем екології доріг. Також цей матеріал дозволяє оптимізувати фінансові витрати на подальше обслуговування в експлуатацію виробів із бетону, споруд, доріг.

Сірка у складі бетонних виробів виконує функцію термопласту. У процесі виготовлення серобетону ми отримуємо композитний матеріал на основі інертних наповнювачів. Ці наповнювачі виконують функцію структурного каркасу. В’язким для них є сірка з модифікуючими добавками.

Серобетон – переваги для конструкцій:

  • Висока якість та міцність будівельних об’єктів.
  • Відмінні теплоізоляційні властивості.
  • Стійкість до хімічних дій.
  • Зносостійкість.
  • Підвищена морозостійкість та водонепроникність.
  • Низька тепло- та електропровідність.

Всі ці якості роблять застосування серобетону в будівництві ефективним та економічним. Затвердіння сумішей відбувається за низьких температур, тому міцність конструкція набирає вже під час остигання.

Важливою властивістю використання серобетону є можливість повторного використання матеріалу після вторинної переробки. При цьому якість матеріалу не знижується, а економічна вигода зростає.

За результатами досліджень сірчані композити в рази перевершують цементні розчини за показниками пористості та водонепроникності. Це означає, що використання серобетону в дорожньому будівництві дозволяє отримати більш зносостійкі та надійні дороги, ніж аналоги, виготовлені на цементних в’яжучих.

Сьогодні Нано-бетон® (серобетон) активно використовується для будівництва промислових і житлових будівель, особливо це затребуване для тих об’єктів, де важлива морозостійкість, водонепроникність, стійкість до впливу агресивних середовищ.

Однак актуальним сьогодні залишається питання використання Нано-бетону (серобетон) і Нано-асфальту (сероасфальт) для будівництва доріг. Адже технологія також залучає переробку технічної сірки. На думку вчених-інженерів, сірчаний Нано-бетон® (серобетон) дозволить вирішити екологічні проблеми міських трас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!