Сірка: комплексний ефект

Сьогодні Україна перебуває на межі техногенної катастрофи. Вирубування лісів, забруднення водойм, накопичення сміття та неорганізована його переробка – все це надзвичайно шкодить екології нашої країни та планети загалом. Також особливе місце у техногенній проблемі займають відходи промислового виробництва, а саме технічна сірка. Українською групою компаній West-East Group винайдено технологію виготовлення асфальту із застосуванням сірки, що дозволяє використовувати сірковмісні відходи промисловості на благо цивілізації. Так виник інноваційний матеріал – Нано-бетон® (серобетон).

В результаті наполегливої ​​роботи фахівців було запатентовано технологію виробництва сучасного Нано-бетону® (серобетон) та Нано-асфальту® (сероасфальт). Його головний секрет полягає в методиці отримання суміші, модифікованого сірчаного в’яжучого. Цього вдалося досягти шляхом зміни процесу модифікації сірки у лабораторних умовах.

Сучасний нано асфальт на основі серобетону має цілу низку позитивних якостей. Найголовніше – він екологічний та термопластичний, тому може використовуватись після повторної переробки. Нано-асфальт не боїться нагрівання (сонячні промені, тертя об колеса автомобіля), тому не випаровує шкідливі речовини в атмосферу. Виходячи з цього, сірка для дорожнього покриття набагато безпечніша, ніж бітум, що входить до складу асфальту.

Окремо відзначається висока якість доріг із серобетону, економічність укладання, ремонту, а також можливість монтажу у будь-яку пору року, чого не скажеш про асфальтобетонні покриття, які укладаються строго за технологією в суху погоду та за плюсових температур.

Також використання сірки в дорожньому будівництві робить їх безпечнішими, оскільки компоненти, що входять в основу матеріалу, надають йому властивості підвищеної гідрофобності. Це дозволяє відштовхувати воду з поверхні, зменшуючи ковзання, та продовжувати термін експлуатації доріг.

З вищесказаного можна зробити вихід, що використання сірки для асфальту нано в якості добавки дозволило створити інноваційний матеріал нового покоління. Головна функція, яка доручається таке покриття – це збереження екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бажаєте стати партнером?
Давайте зв'яжемося та обговоримо!